Norman Mailer: Works and Days/Index of Names/D: Difference between revisions
mNo edit summary |
Jules Carry (talk | contribs) Added Miles Davis. |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| Davis, Kenneth C. || [[79.12]] || | | Davis, Kenneth C. || [[79.12]] || | ||
|- | |||
| Davis, Miles || [[79.35a]] || | |||
|- | |- | ||
| Davis, Robert Gorham || [[75.14]] || | | Davis, Robert Gorham || [[75.14]] || | ||