424
edits
m (→Contents) |
m (→Contents) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
| January 16, 1964 || [[Vance Bourjaily, January 16, 1964|Vance Bourjaily]] ||The novelst Vance Bourjaily met Mailer in New York in 1951 and introduced him to several writers. | | January 16, 1964 || [[Vance Bourjaily, January 16, 1964|Vance Bourjaily]] ||The novelst Vance Bourjaily met Mailer in New York in 1951 and introduced him to several writers. | ||
|- | |- | ||
| January 17, 1964 || [[Eiichi Yamanishi, January 17, 1964|Eiichi Yamanishi]] || | |||
|- | |||
|} | |} | ||
edits