424
edits
m (→Contents) |
m (→Contents) |
||
Line 67: | Line 67: | ||
| January 17, 1964 || [[Eiichi Yamanishi, January 17, 1964|Eiichi Yamanishi]] || | | January 17, 1964 || [[Eiichi Yamanishi, January 17, 1964|Eiichi Yamanishi]] || | ||
|- | |- | ||
|February 11, 1964 || [[Harvey Breit, February 11, 1964| Harvey Breit]] || Mailer became friendly with Harvey Breit (1909-1968), a reporter and novelist who spent summers on Cape Cod. | |||
|- | |||
|} | |} | ||
edits