Norman Mailer’s Letters on An American Dream, 1963–1969: Difference between revisions
(Minor changes) |
(Minor changes) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| March 25, 1965 || [[Don Carpenter, March 25, 1965| Don Carpenter]] || | | March 25, 1965 || [[Don Carpenter, March 25, 1965| Don Carpenter]] || | ||
|- | |- | ||
| March 25, 1965 || [[ | | March 25, 1965 || [[Diana Trilling, March 25, 1965| Diana Trilling]] || | ||
|- | |- | ||
| April 6, 1965 || [[Diana Trilling, April 6, 1965| Diana Trilling]] || | | April 6, 1965 || [[Diana Trilling, April 6, 1965| Diana Trilling]] || | ||
Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| April 23, 1965 || [[John W. Aldridge, April 23, 1965| John W. Aldridge]] || | | April 23, 1965 || [[John W. Aldridge, April 23, 1965| John W. Aldridge]] || | ||
|- | |||
| April 23, 1965 || [[Moos Mailer, April 23, 1965|Moos Mailer]] || | | April 23, 1965 || [[Moos Mailer, April 23, 1965|Moos Mailer]] || | ||
|- | |- |