Norman Mailer’s Letters on An American Dream, 1963–1969: Difference between revisions
Mango Masala (talk | contribs) |
Mango Masala (talk | contribs) |
||
Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
| August 17, 1965 || [[John W. Aldridge, August 17, 1965|John W. Aldridge]] || | | August 17, 1965 || [[John W. Aldridge, August 17, 1965|John W. Aldridge]] || | ||
|- | |||
| August 26, 1965 || [[Irving J. Weiss, August 26, 1965|Irving J. Weiss]] || | |||
|- | |- | ||