Norman Mailer’s Letters on An American Dream, 1963–1969: Difference between revisions
Mango Masala (talk | contribs) |
Mango Masala (talk | contribs) |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
| June 8, 1965 || [[Roger Shattuck, June 8, 1965|Roger Shattuck]] || | | June 8, 1965 || [[Roger Shattuck, June 8, 1965|Roger Shattuck]] || | ||
|- | |||
| June 8, 1965 || [[Diana Trilling, June 8, 1965|Diana Trilling]] || | |||
|- | |- | ||