10,115
edits
mNo edit summary |
(Additions.) |
||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
| Plimpton, George || [[67.7]] • [[68.10]] • [[77.13]] • [[82.17]] • [[82.23]] • [[83.40]] • [[87.10]] • [[96.2]] • [[97.4]] • [[97.24]] • [[98.19]] • [[99.2]] • [[01.3]] • [[01.5]] • [[02.1]] • [[04.1]] • [[08.3]] || | | Plimpton, George || [[67.7]] • [[68.10]] • [[77.13]] • [[82.17]] • [[82.23]] • [[83.40]] • [[87.10]] • [[96.2]] • [[97.4]] • [[97.24]] • [[98.19]] • [[99.2]] • [[01.3]] • [[01.5]] • [[02.1]] • [[04.1]] • [[08.3]] || | ||
|- | |||
| Plomley, Roy || [[79.35a]] || | |||
|- | |- | ||
| Pochoda, Elizabeth || [[86.18]] || | | Pochoda, Elizabeth || [[86.18]] || | ||
|- | |- | ||
| Podhoretz, Norman || [[67.15]] • [[68.4]] • [[82.23]] • [[96.2]] • [[99.9a]] • [[99.8]] || | | Podhoretz, Norman || [[67.15]] • [[68.4]] • [[82.23]] • [[96.2]] • [[99.9a]] • [[99.8]] • [[07.47]] || | ||
|- | |- | ||
| Poe, Edgar Allan || [[84.10]] || | | Poe, Edgar Allan || [[84.10]] || | ||
Line 151: | Line 153: | ||
| Puzo, Mario || [[88.1]] || | | Puzo, Mario || [[88.1]] || | ||
|- | |- | ||
| Pynchon, Thomas || [[75.2]] • [[89.5]] || | | Pynchon, Thomas || [[75.2]] • [[89.5]] • [[07.47]] || | ||
|} | |} | ||
{{DEFAULTSORT:P, Index of Names}} | {{DEFAULTSORT:P, Index of Names}} |