10,116
edits
mNo edit summary |
m (Additions.) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| Lavin, Cheryl || [[84.19]] • [[84.33]] || | | Lavin, Cheryl || [[84.19]] • [[84.33]] || | ||
|- | |||
| Lawford Kennedy, Patricia || [[07.47]] || | |||
|- | |- | ||
| Lawrence, D.H. || [[68.11]] • [[71.20]] • [[84.6]] • [[90.1]] • [[90.2]] || | | Lawrence, D.H. || [[68.11]] • [[71.20]] • [[84.6]] • [[90.1]] • [[90.2]] || |