233
edits
Mango Masala (talk | contribs) m (→The Letters) |
Mango Masala (talk | contribs) |
||
Line 100: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
| March 24, 1966|| [[Mann Rubin, March 24, 1966|Mann Rubin]] || | | March 24, 1966|| [[Mann Rubin, March 24, 1966|Mann Rubin]] || | ||
|- | |||
| April 16, 1966|| [[Lonnie Wells, April 16, 1966|Lonnie Wells]] || Wells was a Mailer fan. | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits